ŠKOLA V PŘÍRODĚ

Zdravíme všechny z deštivého Hnojníku.

Náš první den byl plný emocí. V řídící centrále V hlavě nastal pořádný zmatek a my máme týden na to, abychom všechny emoce uspořádali tak, aby vše fungovalo, jak má.
Čeká nás týden plný her, aktivit a společných zážitků, během kterých se budeme učit lépe poznávat své emoce, pracovat s nimi a hledat cestu k emoční rovnováze.

Dobrodružství začíná!

Den první

Den druhý

Dnes nám počasí přálo, proto jsme celý den prožili venku. Poznávali jsme emoce vzteku a trapasů. Prozkoumali jsme nádherné okolí penzionu a sportovali na hřišti. Na závěr dne jsme zhlédli film V hlavě, který je předlohou našeho programu.

Den třetí

Naše dobrodružství pokračuje! Dopoledne jsme zvládli strmé stoupání lesem a z přírodnin si vytvořili Monstrum nechuti. Po odpolední výuce nás čekal kvíz plný emocí 😁.

Deštivý večer jsme si užili na párty a teď už se nám sladce spí.

Den čtvrtý

Dopoledne jsme si vytvořili krásná trička emocí, která mají velké kouzlo. Odpoledne nás čekala cesta za pokladem. Večer jsme překonali náš strach, který nás přivedl až ke klíčovým vzpomínkám.

Těšíme se domů!

Den pátý

Poslední den nás čeká balení zavazadel, úklid pokojů a závěrečné rozloučení. A poté cesta domů, kde se budeme těšit na shledání s rodiči. Tak zase příští rok! Ahoj!